Paşaköy Kullanma Suyu

Paşaköy Kullanma Suyu

Paşaköy bölgesinde Otel İşletmelerine, Villalara, Rezidanslara, İş yerinize, Sitelere, Çiftliklere, Restoranlara, Oto Yıkamalara, Parklara, Havuzlara, Kullanma Suyu olarak vermekteyiz.

Aşırı mineral yada tuz yoğunluğu taşımayan, insan, hayvan yada bakterilerle ilgili zararlı madde birikimi içermeyen, insanların tüketmesine elverişli su kullanma suyudur. Kullanma suyu yaşam alanlarından uzak yeraltından artezyen yöntemi ile çıkartılan ve aynı zamanda bazı filitrelerden geçerek tüketime sunulan su dur. Kullanım Alanları ; el,yüz ve vücut temizliğinde, sebze ve meyvelerde, yemekhanelerde, süs havuzu ve yüzme havuzlarında, yeşil alanların sulanması, oto yıkamalarda, boyahanelerde, çamaşırhanelerde ve fabrikaların bazı bölümlerinde kullanımı uygun sudur. Firmamız Su dolum merkezinden tankerleriyle, Oto yıkama, halı yıkama, insaatlar, beton santrallari, sanayi ve şantiyelere, fabrikalara Paşaköy bölgesinde kullanım amaçlı Kullanma Suyu hizmeti saglamaktadır. Günlük,haftalık, surekli veya sadece bir tanker, ihtiyacınıza göre Kullanma Suyu hizmeti vermekteyiz.

Paşaköy Kullanma Suyu İletişim

İletişim ve rezervasyon için 0555 206 34 96 numaralı hattımızdan iletişime geçerek Paşaköy bölgesinde Kullanma Suyu hizmeti alabilirsiniz.

Tankerlerimizle,Paşaköy bölgesindeki bütün Konutlara, Villalara, İnşaat Firmalarına, Hazır Beton Santrallerine, Özel Şirketlere, Yüzme Havuzlarına, Devlet Dairelerine, Üniversitelere, Hastanelere, Otellere, peyzaj sulamaları ve bir çok faaliyet ve alanlar için Kullanma Suyu ihtiyaçlarınızı titizlikle karşılar.

Havaların ısınmasıyla çimler, seralar, bahçeler, çiçekler tum bitkiler suya ihtiyaç duyması nedeniyle bir çok fabrika, ev, site, villa, kamuya açık yeşil alanlarda ve özel alanlarda Paşaköy bölgesinde tankerle sulama yapılmakta veya depolara sulama amaçlı su talep edilmekte, ihtiyaç olunan suyu tedarik ederken suyun demir, tuz ve kireç oranın ne olduğunu sorunuz veya rapor isteyiniz. Bilmediğiniz ciddiyetinden emin olamadığınız firma ve tankerleden su almaktan kaçınınız.


İnşaatlarınızın ve şantiyelerinizin ihtiyaçlarını gerek 1 tonluk gerekse ihtiyacınıza göre tonluk tankerlerimizle siz değerli müşterilerimize Paşaköy bölgesinde hizmet vermektedir. Özellikle şantiye sahasında toz engelleme çalışmaları konusunda deneyim sahibi ekibimizle her an hizmetinize hazırız.

Paylaş